Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Ce doresti sa schimbi in acest sait?

In jos 
AutorMesaj
HAPPY
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 28
Data de inscriere : 10/12/2007

MesajSubiect: Ce doresti sa schimbi in acest sait?   Lun 10 Dec 2007, 17:00

Fiecare utilizator ce intra pe acest sait este nevoit sa scrie cite o idee sau mai multe,pentru perfectionarea saitului!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Satan
V.I.P
V.I.P

masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 29
Data de inscriere : 09/12/2007

MesajSubiect: Re: Ce doresti sa schimbi in acest sait?   Joi 13 Dec 2007, 21:40

HAPPY a scris:
Fiecare utilizator ce intra pe acest sait este nevoit sa scrie cite o idee sau mai multe,pentru perfectionarea saitului!
haha...ash vrea grafica puternica... eu cred ca mai este de lucru la forumu asta Smile dar daca zic ce vreau HAPPY iei tu masuri?? eu cred ca asta e o intrebare care ar fi trebuit s'o scrie Adminu' Suspect
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://myour.forumz.ro
Zombi
Prieten
Prieten

masculin
Numarul mesajelor : 419
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
0/0  (0/0)

MesajSubiect: Re: Ce doresti sa schimbi in acest sait?   Joi 13 Dec 2007, 21:51

satana a scris:
HAPPY a scris:
haha...ash vrea grafica puternica... eu cred ca mai este de lucru la forumu asta Smile dar daca zic ce vreau HAPPY iei tu masuri?? eu cred ca asta e o intrebare care ar fi trebuit s'o scrie Adminu' Suspect

Daca facem ceva, ap treb sa facem tot de la zero, dar у foarte greu, si trebuie luni intregi de a face un sait puternic.
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P

masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 29
Data de inscriere : 09/12/2007

MesajSubiect: Re: Ce doresti sa schimbi in acest sait?   Joi 13 Dec 2007, 21:54

Zombi a scris:
satana a scris:
HAPPY a scris:

Daca facem ceva, ap treb sa facem tot de la zero, dar у foarte greu, si trebuie luni intregi de a face un sait puternic.

eu asta shi zic, ca ar fi super o grafica puternica, dar nu te acuz ca nu'i tare puternica mori de ris
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://myour.forumz.ro
HAPPY
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 126
Data de inscriere : 10/12/2007

MesajSubiect: Re: Ce doresti sa schimbi in acest sait?   Joi 13 Dec 2007, 21:56

Cui vreau celui si ii adresez intrebari!!!!!!!
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten

masculin
Numarul mesajelor : 419
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
0/0  (0/0)

MesajSubiect: Re: Ce doresti sa schimbi in acest sait?   Joi 13 Dec 2007, 21:56

satana a scris:
Zombi a scris:
satana a scris:
HAPPY a scris:

eu asta shi zic, ca ar fi super o grafica puternica, dar nu te acuz ca nu'i tare puternica mori de ris

daca vom fi vrio trei oameni sa lucram la un sait, o sa fie minunat, dar trebuie sa stim HTML la perfectie ca sa facem asha ceva, macar idei sa avem de html.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce doresti sa schimbi in acest sait?   

Sus In jos

Ce doresti sa schimbi in acest sait?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Gunoistea site'ului :: Coș de gunoi-
Mergi direct la: