Portal*Portal*  AcasaAcasa  CheatCheat  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.

In jos 
AutorMesaj
Satan
V.I.P
V.I.P

masculin
Numarul mesajelor : 334
Varsta : 29
Data de inscriere : 09/12/2007

MesajSubiect: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Joi 20 Dec 2007, 00:39

Cred ca sportul e un lucru interesant in viatza shi trebuie praticat. Eu de exemplu am facut box, niste kickboxe shi de cand ma stiu mereu in sala. Mai sunt shi alte sporturi, de exemplu fumarea erbei, aruncarea COVRIJILOR Smile) Care il preferiti shi practicatzi? :bball:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://myour.forumz.ro
Zombi
Prieten
Prieten

masculin
Numarul mesajelor : 419
Varsta : 28
Data de inscriere : 04/12/2007

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
0/0  (0/0)

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Joi 20 Dec 2007, 15:28

OOOOO! am vrut shi eu la BOX, dar unde traesc nu exista asha ceva, dar de acuma vreu sa incep cu stanga! tot e un trenajor, care se socoate printre cele mai bune shi tot intra in sport.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Satan
V.I.P
V.I.P

masculin

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Joi 20 Dec 2007, 18:26

shtanga nu te lasa sa cresti..Smile incearca ceva cu mai multa mishcare mori de ris
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten

masculin

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
0/0  (0/0)

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Joi 20 Dec 2007, 18:31

De asta stiu, dar e nevoie shi de ea. + bara fix si niste paralele shi vsio trist
Sus In jos
GreenViqpeR
Utilizator banat
Utilizator banat

Numarul mesajelor : 55

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Joi 20 Dec 2007, 21:46

sportul este supper mai ales vara cind te stringi cu prietenii la un foodbal ! e cool !!! si dupa acesta o betie de nu stii cei cu tine
Sus In jos
SysOp
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 65

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Joi 20 Dec 2007, 21:52

GreenViqpeR a scris:
sportul este supper mai ales vara cind te stringi cu prietenii la un foodbal ! e cool !!! si dupa acesta o betie de nu stii cei cu tine

Asta у interesnat, dar incearca sa bei pina ce o sa adormi cu berea/vodka in mina shi de dimineata tare sa incepi sa fugi pe stadion niste cruguri sau sa joci un fotbal, asta vavshe, shi sa shii cu niste potani prikalisti, ap у supper, cum ar fi prietenii mei mori de ris da e interesant, treb de repetat la vara.
Sus In jos
Satan
V.I.P
V.I.P

masculin

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Joi 20 Dec 2007, 21:55

GreenViqpeR a scris:

Alcagolic nu sportiv Smile))))))))))
Sus In jos
Alina
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 33
Data de inscriere : 26/12/2007

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Vin 04 Ian 2008, 16:50

Unicul meu sport preferat este PATINUARUL moonw
Sus In jos
Shark130
Moderator global
Moderator global

masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 30
Data de inscriere : 02/01/2008

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
0/0  (0/0)

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Mier 23 Ian 2008, 01:58

satan ai dreptate sportul e sfint!!
insa cu parere de rau la noi in tara nui dezvoltat ca de ex. ciclismul,motociclismul,rallyul ciar si acelasi fotball
Sus In jos
Zombi
Prieten
Prieten

masculin

Play in game
Iubesti tu acest forum?:
0/0  (0/0)

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   Mier 23 Ian 2008, 17:08

Vad ca va place tare sportul. dar ce sa facem, dac voronin se gindeste numai la el. si nu face nimic pentru dezvoltarea tarii.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.   

Sus In jos

Tipurile de sport practicate shi preferintele sportive.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Disțractie și odihnă :: Sport-
Mergi direct la: